Asijská kuchyně

Chcete Vašim hostům věnovat nevšední zážitek a poznání nových chutí? V takovém případě Vám nabídneme pokrmy z oblasti Thajska, Číny, Japonska, Vietnamu a Indie. Jejich základem je převážně rýže, zelenina, sója nebo plátky vepřového a kuřecího masa. Nesmíme zapomenout na ryby a mořské dary, kterých je v této kuchyni požehnaně, a samozřejmě ani na velmi oblíbené japonské sushi.

Pokrmy z Thajska a Číny se vyznačují kořeněnými jídly, které mohou být i velice pikantní. Koření je hojně využíváno i v indické kuchyni, nicméně ve zcela jiné formě. Jídla z této země mají zpravidla podobu smetanové omáčky s masem. Přílohou bývá rýže a plochý kvasnicový chléb “naan.” Vietnamská kuchyně pak používá k přípravě svých pokrmů nejčastěji nudle a mnoho druhů bylinek.

SUSHI SHOW

Nabídneme Vám nejen live show samotné výroby sushi, ale také kurz pro Vaše hosty, který se v poslední době stává stále žádanější atrakcí. Účastníci si odnesou nejen nezapomenutelný zážitek, ale také dovednost přípravy, kterou jistě ocení.

FRESH JUICE BAR

V případě, že chcete Vašim hostům poskytnout nealkoholické nápoje té nejvyšší kvality, pak Vám doporučíme juice z čerstvého ovoce. Pomerančové nebo ananasové šťávy, příjemně překvapí každého, ale naše šťáva z Lemon Grass Vás zcela ohromí!Kontaktujte nás

Poptáváte naše služby nebo chcete jen pozdravit?

Prohlášení o zpracování osobních údajů