Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
+420 724 364 929

Kongresy a konference

Potřebujete uspořádat menší konferenci, větší kongres nebo soukromé školení? Každá takováto akce má svá specifika a trochu odlišné potřeby a požadavky.

Abychom Vám ušetřili co nejvíce práce a samozřejmě i času, tak Vám s organizací rádi pomůžeme nebo Vám ji kompletně zajistíme. Pro Váš kongres, konferenci nebo školení můžeme mimo jiné zajistit:

Prostory

Máme k dispozici několik vlastních prostor a nespočet nasmlouvaných provozovatelů a pronajímatelů konferenčních a kongresových sálů. Např. pro formálnější konference můžeme doporučit Villu Grébovku.

Vybavení

Vždy Vám zajistíme dostatečný počet stolů, židlí a dalšího vybavení. Není pro nás problém zajistit akci i z hlediska technického (audio, video, projekce, atd.)

Catering

Catering je naší hlavní specializací, proto se můžete spolehnout, že naše jídla a způsob, kterým budou podávána, budou na prvotřídní úrovni. Pro kongresy a konference je nejvhodnější formou cateringu raut.

Kontaktujte nás

Poptáváte naše služby nebo chcete jen pozdravit?

Napište nám!