Recepce

Hledáte vhodné cateringové služby pro pohoštění na recepce? Požadujete zkušenosti s pořádáním tohoto druhu pohoštění? Fresh Catering je správná volba.

Recepce se dříve pořádaly pro úzký kruh vybraných politických a společenských osobností, dnes je tato společenská událost volnější a organizuje se nejen na velvyslanectvích, ale i k různým významným událostem, například u příležitosti filmového festivalu či státního svátku. Důležitým prvkem je písemná pozvánka. Hosty u vchodu vítá hostitel, který má zpravidla na začátku recepce proslov, poté následuje přípitek. Recepce může být v poledne, v podvečer a večer.

Době recepce je vhodné přizpůsobit oblečení. Přes den je vhodné světlejší oblečení, večer vždy tmavší. Občerstvení odpovídá významu recepce. Může být jednodušší, tj. s obloženými chlebíčky a kanapé (jednohubkami) se širším výběrem nápojů, nebo bohatší. Na takových recepcích jsou bufetové stolky se studenými i teplými pokrmy, velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, k dispozici jsou příbory, talířky a sklenice. Hosté konzumují jídlo ve stoje, personál sortiment neustále doplňuje.

SOMELIER SHOW

Svoji recepci můžete okořenit přítomností profesionálního specialisty na víno, tedy sommeliera. Naše firma ho na Vaši akci ráda zajistí. Sommelier pomůže hostům vybrat vhodné víno podle jejich chuti nebo i momentálního rozpoložení, zároveň ho představí, takže Vaši návštěvníci budou mít z ochutnávky na recepci ještě větší zážitek.Kontaktujte nás

Poptáváte naše služby nebo chcete jen pozdravit?

Prohlášení o zpracování osobních údajů