Sháníte něco konkrétního?

Ačkoliv dříve začínala naše firma jako výhradně cateringová společnost, postupem času jsme zjistili, že přání zákazníků jsou často daleko rozsáhlejší a přesahující rámec samostatných cateringových služeb.

Zákazník si mnohdy žádá komplexní zajištění a pořádání akcí jako jsou např. firemní akce, firemní večírky nebo konference a kongresy. Neskopojí se s pouhým zajištěním cateringu, ale je rád i za zajištění mobiliáře, pořádání show nebo za zajištění prostor.

Rozhodli jsme se proto rozšířit naši nabídku služeb tak, abychom mohli vyjít většině zákazníků vstříc.

Za naši mnohaletou praxi jsme nasbírali nespočet kontaktů na provozovatele a pronajímatele prostor, sálů, vil, pozemků nebo areálů hodících se pro nejrůznější typy akcí. S těmito lidmi jsme v kontaktu a spolupracujeme s nimi minimálně několikrát do roka.

Jsme Vám proto schopni zajistit nejej prostory přesně na míru dle Vašich přání a požadavků, ale také vyjednat lepší cenu a podmínky, nežli by byla osoba, která by s daným pronajímatelem/provozovatelem spolupracovala poprvé a nejspíše naposled.

Výhodou je taktéž fakt, že máme dané prostory odzkoušené  a ověřené, takže Vám můžeme jasně říci, jaké jsou výhody a nevýhody onoho prostoru a pro jaký typ akce je dané místo nejvhodnější.Kontaktujte nás

Poptáváte naše služby nebo chcete jen pozdravit?

Prohlášení o zpracování osobních údajů