Shows

Shows jsou krátká představení, která se hodí jako velice příjemné zpestření jakékoliv akce. V našem podání jsou shows koncipována tak, aby jejich délka byla spíše kratší, ale o to aby byly více akčnější, obsahově plnější a “údernější.” Dívák je tak neustále během show ve střehu a často je i přímo vtažen do samotného průběhu.

Z našich představení si host odnáší nejen pěknou podívanou a zážitek, ale často také nějaké know-how, tipy, návody nebo recepty, jak si připravit určitý pokrm. Využijte show vedené některým z našich profesionálů a učiňte tak svou akci pestřejší a o to lépe zapamatovatelnou!

KUCHAŘSKÁ SHOW

Velice oblíbená show, která by měla navazovat na typ kuchyně, který je na akci servírován. Kuchař si vybere jedno nebo více jednoduchých jídel z dané kuchyně a před hosty ukazuje, jak jídlo profesionálním způsobem připravuje. Diváci si tak mohou odnést mnoho užitečných rad a tipů, jak daný pokrm připravit.

BARMANSKÁ SHOW

Profesionální barmani pomocí působivých triků předvádějí připravu drinků a koktejlů. Diváci mohou hotové drinky ochutnávat a mohou se přiučit např. složení jednotlivých koktejlů.

FINGER FOOD SHOW

Velice oblíbená show u různých VIP akcí. Profesionální kuchař před diváky ukazuje a komentuje jednotlivé postupy přípravy drobných luxusních jídel. Host si z akce odnese mnoho zajímavých tipů a rad.

SOMELIER SHOW

Obohaťte svou akci přítomností profesionálního specialisty na víno – sommeliera. Sommelier se stará nejen o výběr vína dle chuti a přání hosta, ale při výběru také dbá na detaily jako je momentální atmosféra akce nebo rozpoložení přítomných účastníků. Samozřejmostí je představení daného vína a jeho profesionální servírování. Hosté budou mít z akce o to lepší zážitek.

SUSHI SHOW / SUSHI KURZ

Sushi se v poslední době stává stále více oblíbeným pokrmem. Můžeme Vám nabídnout live show, při které profesionální kuchař vyrábí sushi dle klasických japonských postupů. Hosté ho sledují a mohou se tak poučit, jak se sushi správně vyrábí. Pokud chcete účastníky přímo zapojit do akce, je možné uspořádat sushi kurz, kdy se každý host zapojí do přípravy a naučí se připravovat sushi zcela sám. Odnáší si poté z akce nejen pěkný zážitek, ale také dovednost připravit sushi.

HAMBURGER SHOW

Tato show zatáhne všechny hosty do akce. Pod vedením našeho kuchaře si každý sestaví hamburger dle své chuti. Na stolech jsou připraveny nejrůznější ingredience, z kterých si host vybírá a připravuje svůj jedinečný burger.Kontaktujte nás

Poptáváte naše služby nebo chcete jen pozdravit?

Prohlášení o zpracování osobních údajů