Statek Nechánice

Pokud hledáte klidné a zároveň dobře vybavené místo pro společenské akce, pak oceníte tuto staročeskou hospůdku s kapacitou 100 míst, vzdálenou 20 km od centra Prahy. Velkou výhodou je nejen dostatek parkovacích míst, ale i široká škála aktivit, které tento objekt nabízí (tenis, nohejbal, fotbal, floorball, volejbal, kuželky, ping pong a další). Tento prostor je přímo v našem vlastnictví, čili jsme schopni na Vaše přání a požadavky, týkající se tohoto místa, reagovat velice svižně a flexibilně.

Právě díky výborné vybavenosti se tento prostor skvěle hodí pro:

Teambuilding

Poslední dobou je stále populárnější teambuilding formou sportovního dne, který je zakončen společným večírkem a vyhlášením jednotlivých disciplín. Náš prostor je pro takovýto typ akce více než vhodný.

Firemní akce

Vhodné místo pro firemní akce, kdy si lidé chtějí užít přes den jak příjemné posezení v hospůdce, tak protáhnout tělo při sportu.

Sportovní dny

Díky mnoha druhům sportovních hřišť je možné v tomto prostoru zorganizovat i celý sportovní den.

Firemní večírky

Pokud firemní večírek začíná dříve a lidé si chtějí ještě zahrát fotbal, volejbal, tenis nebo zkusit nějaký jiný sport, je k dispozici velké spektrum sportovišť.

Školení

Ideální prostor pro méně formálnější školení, kdy si účastníci chtějí v přestávkách mezi školeními nebo po skončení školení zpestřit den nějakou sportovní aktivitou.Kontaktujte nás

Poptáváte naše služby nebo chcete jen pozdravit?

Prohlášení o zpracování osobních údajů