Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
+420 724 364 929

Teambuilding

Teambuilding je oblíbenou firemních akcí, kterou ocení nejen zaměstnanci, kteří si odpočinou od pracovního stereotypu, ale taktéž zaměstnavatelé, kterým se pořádání těchto akcí vrátí v podobě zlepšení mezilidských vztahů na pracovišti.

Během teambuildingu se setkávají lidé z jedné firmy (příp. z nějaké společné organizace) v neformálním prostředí bez ohledu na jejich pracovní pozice a postavení v dané společnosti. Lépe se tak poznávají navzájem a to z jiného hlediska nežli pouze pracovního (tak jak je tomu na pracovišti). To vede ke zlepšení jejich vzájemných vztahů, což se promítne i do pracovního prostředí, kde se poté zaměstnanci cití lépe (např. uvolněněněji) a mají tedy předpoklad pro lepší pracovní výkon.

Můžeme Vám pomoci s organizací teambuildingové akce nebo Vám ji můžeme zcela zajistit.

Prostory pro teambulding

Nejčastěji se pořádá teambuilding formou sportovní akce. Pro tyto účely máme k dispozici vlasní areál s mnoha sportovními hřišti a k němu přilehlou staročeskou hospůdkou, která se nachází 20 km od Prahy.

Catering

Pro Vaši teambuildingovou akci zajistíme i catering dle Vašeho přání. Vaříme pokrmy ze 4 světových kuchní. Ideální formou cateringu pro teambuildingové akce je raut.

Atrakce

Na akci Vám můžeme zapůjčit mnoho netradičních atrakcí, z kterých si Vaši kolegové odnesou nezapomenutelné zážitky. Už jste se někdy nechali katapultovat?

Shows

Příjemným zpestřením pro tembuildingovou akci mohou být krátká, ale o to údernější a akčnější, představení. Jedná se např. o barmanskou, kuchařskou nebo sushi show.

Kontaktujte nás

Poptáváte naše služby nebo chcete jen pozdravit?

Napište nám!