Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
+420 724 364 929

Večírky

Firemní večírek

Firemní večírky patří k oblíbeným neformálním setkáním v rámci firmy. Jsou příjemným zpestřením pracovního života. Mezi zaměstnanci jsou populární především díky uvolněnému povyražení si s kolegy. Mohou mít však i příznivý vliv na firemní kulturu jako takovou. Během firemního večírku se spolu setkávají a konverzují lidé bez ohledu na jejich pozice, což v zápětí může vést k zlepšení mezilidských vztahů na pracovišti. Zaměstnanci se poté cítí ve firmě uvolněněji a se společností více spjati. To vede k jejich lepším výkonům.

Vánoční večírek

Firemní vánoční večírek je specifickou formou firemního večírku. Díky příjemné Vánoční atmosféře může být jejich pozitivní vliv ještě o to intenzivnější. Před Vánoci jsou na sebe lidé hodnější a ohleduplnější, což může vést ke značnému prohloubení a zlepšení vztahů na pracovišti.

Stužkovací večírek

Stužkovací večírek je doménou maturitního ročníku. Studenti se na něm v neformální atmosféře stýkají se svými učiteli. Stužkovací večírky se pořádají zpravidla před maturitním plesem a studenti jsou na nich “oztužkováni” od svého třídního učitele stužkou, kterou si zpravidla sami navrhují. Na stužce bývá vytištěn maturitní rok studentů a nějaké (většinou vtipné) motto.

Maturitní večírek

Maturitní večírek milují všichni studenti, jelikož jsou jím ukončeny maturitní zkoušky. V neformální atmosféře zapíjejí maturanti i učitelé uplynulé zkouškové období a konec jejich středoškolského života.

Všechny druhy večírků zpravidla nemají jasně stanovený program. Ten je z velké části volný a je postaven zejména na vzájemné komunikaci a zábavě mezi přítomnými. Ačkoliv se může zdát, že tedy není třeba organizovat mnoho věcí, opak bývá pravdou. S organizací celého večírku nebo některé jeho části Vám rádi pomůžeme.

Kontaktujte nás

Poptáváte naše služby nebo chcete jen pozdravit?

Napište nám!