Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
+420 724 364 929

Vila Grébovka

Villa z roku 1890 se nachází v Havlíčkových sadech na vrcholu jedné z pražských královských vinic. Našim zákazníkům nabízíme množnost využít naše cateringové služby v těchto prostorách. Nově rekonstruovaná historická budova se pyšní svou honosností a slavnostním prostředím. Uvnitř je mnoho sálů lišících se svou velikostí a tím pádem svou kapacitou. Díky tomu je tento prostor vhodný pro mnoho typů akcí. Villa Grébovka se ideálně hodí pro:

Rauty

Raut v této slavnostní budově bude jistě skvělým zážitkem pro všechny hosty, kteří si během něj budou moci získat a vyměnit cenné kontakty a zkušenosti.

Bankety

Banket je významnou slavností událostí, kdy se sedí u kulatých stolů a je předem jasně dané menu.

Školení

Tento prostor se hodí především pro formálnější druhy školení, na kterých je k dispozici i nějaká forma občerstvení jako např. raut či koktejl.

Kongresy a konference

Díky velkým sálům je možné využít Villu Grébovku i pro pořádání konferencí nebo kongresů. Samozřejmostí je zajištění i cateringových služeb pro zpestření Vaší akce.

Svatby

Villa Grébovka je ideálním místem pro Váš slavnostní den. V této překrásné historické budově zažijete svatbu na kterou jen tak nezapometene.

Kontaktujte nás

Poptáváte naše služby nebo chcete jen pozdravit?

Napište nám!