Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
+420 724 364 929

Banket

Pokud chystáte opravdu významnou slavnostní akci, kde je důležitý výběr hostů i vytváření skupin, doporučujeme formu banketu. Banket je mimořádná událost organizovaná vždy ve večerních hodinách a má svoje pravidla.

Hosté přicházejí na základě pozvánek a sedí u ozdobených kulatých banketních stolů podle zasedacího pořádku. Ten by měl většinou zachovat střídání – pán, dáma a manželé by neměli sedět vedle sebe. Ne vždy se však tato pravidla dodržují, záleží na požadavku hostitele. Menu je sestaveno z několika chodů, které doprovázejí vhodné nápoje. Spolu s Vámi je pečlivě vybereme. Sedící hosty obsluhuje profesionální personál. Při banketu je doporučeno nemluvit s obsluhou, protože menu je pevně dané. Banket zahajuje hostitel přípitkem, který je někdy věnován nejvýznamnějšímu hostovi. Ten by měl přípitek opětovat. Při organizování banketu Vám doporučíme vhodnou formu, která by měla být adekvátní dané příležitosti.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Při banketu je obvyklý doprovodný program. Můžeme Vám doporučit vystoupení hudebních souborů nebo zábavné atrakce. Vždy se snažíme, aby program odpovídal charakteru společenské události nebo aby byl příležitostí vnést do vážné atmosféry zábavný prvek.

SVATEBNÍ DAR

Svatba je specifickou formu banketu, která počítá s užšími příbuzenskými vztahy a reflektuje krajové zvyklosti. Naše společnost Fresh Catering dává novomanželům svatební dárek – prostory pro svatební hostinu ZDARMA.

Kontaktujte nás

Poptáváte naše služby nebo chcete jen pozdravit?

Napište nám!