Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
+420 724 364 929

Svatby

Někdo se rád o orgaizaci svatby stará sám, pro někoho je to noční můra a někdo by potřeboval s pořádáním svatby trochu pomoci. Pokud patříte mezi poslední dva případy, rádi Vám nabídneme pomocnou ruku.

Pokud si s organizací svatby vůbec nevíte rady nebo zkrátka nemáte pro kvalitní organizaci dostatek času a nejraději byste delegovali tyto starosti na někoho jiného, nabízíme Vám kompletní svatbu na klíč. Vy si přesně řeknete jakou máte představu, přání, požadavky, omezení, atd. a my Vám sestavíme několik modelů z kterých si poté budete moci vybrat, případně různě prokombinovat nebo poupravit. Cílem je, aby byla svatba zcela dle Vašich představ nebo dokonce lepší a zároveň abyste s její organizací měli co nejméně práce.

Pokud nechcete tuto Vaši významnou událost “zcela” skládat do rukou někoho jiného, ale potřebovali byste přecijen s něčím poradit nebo pomoci, můžeme vystupovat jako tzv. svatební koordinátor. Během organizace a příprav budeme Vaše pravá ruka, která Vám bude s přípravami pomáhat a radit.

Našich klientů si velice vážíme. Kor těch, kteří nám svěří na starost takto slavnostní den. Proto všem poskytujeme prostor ZDARMA, jako svatební dar od nás.

Mezi zásadní stavební kameny úspěšné svatby patří bezesporu:

Místo pro svatbu

Pro svatbu máme na výběr z mnoha honosných míst hodících se pro tuto slavnostní událost. Příkladem může být Villa Grébovka, která je ideální pro svatbu v Praze.

Dekorace a vybavení

Každý chce mít svatbu krásnou. K tomu patří i vkusné a především sladěné dekorace. Postaráme se Vám o veškeré naaranžování od stolů, žídlí, přes jídelní vybavení až po drobnosti jako jsou různé ozdobné stuhy, květiny, pentličky, atd.

Catering

Nejvhodnější formou cateringu pro svatbu je bezesporu slavnostní banket. Připravíme Vám pochutiny, na které jen tak nezapomente. Na výběr máme pokrmy ze 4 světových kuchní.

Kontaktujte nás

Poptáváte naše služby nebo chcete jen pozdravit?

Napište nám!