Navigace +420 724 364 929

Catering

Raut

Kromě letitých zkušeností z cateringu vám nabízíme osobní přístup, kdy každou nabídku řešíme individuálně a vy se tak můžete spolehnout na to, že se trefíme do chuti vám i vašim hostům.

Menu vám poskládáme z české klasiky, exotické asie nebo formou grilování nejrůznějších specialit.

Více informací

Banket

Menu bývá sestaveno z několika chodů, které doprovázejí vhodné nápoje. Spolu s vámi je pečlivě vybereme. Kromě skladby menu vám můžeme pomoci i s celkovou realizací eventu, kdy vám zajistíme mobiliář, technické zajištění akce až po květinovou výzdobu.

Samozřejmostí banketu je profesionální a usměvavý personál, který je schopen komunikovat i v cizím jazyce.

Více informací

Coffee Break

Na coffee break zpravidla nebývá tolik času, proto jsme vždy perfektně připraveni v krátkém časovém úseku pohostit všechny vaše hosty. Náš profesionální personál si se vším poradí.

Zajistíme vám nejen kávový bar s výběrovou kávou, ale i malý snack jako jsou sendviče, čerstvě rozpečené mini pečivo a nebo rovnou celé obědové menu.

Kontaktujte nás

Flying Finger Food

Je to nejjednodušší a ekonomicky méně náročný catering, který hostům zpříjemní čas strávený na akci.

Koktejl neboli flying buffet trvá obvykle jen pár hodin. Při koktejlu personál roznáší hostům nápoje, kanapky neboli jednohubky či minidezerty a hosté je konzumují většinou ve stoje. Výběr občerstvení na koktejl je takový, že není nutné používat příbory či talíře.

Kontaktujte nás


Kontakt

Svažitá 59, Sulice, Nechánice, 251 68 Zobrazit na Google Maps

Fresh catering s.r.o. IČO: 25690876 DIČ: CZ25690876