Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
+420 724 364 929

Raut

Rauty jsou velmi oblíbeným pohoštěním například při firemních večírcích, větších výstavách, oslavách či propagačních akcích. Umožňují, aby hosté kontaktovali více lidí, protože se v daném prostoru volně pohybují a vzájemně diskutují.

Obvykle jde o několik desítek, případně i několik stovek hostů. Rozlišujícím znakem pro raut je, že občerstvení ve formě studeného i teplého bufetu a nápojů je umístěno na stolcích a hosté se sami obsluhují. K dispozici jsou příbory, talířky i nápojové sklenice. Počet lidí pro rauty není pro naši firmu rozhodující. Uvidíte, že zajistíme dostatečné množství vhodných pokrmů, které budeme průběžně doplňovat.

WELCOME DRINK

Na začátku rautu je obvyklý welcome drink, který nabízí obsluhující personál. Většinou jde o sekt nebo nápoj, který charakterizuje kuchyni vybranou pro daný raut.

KUCHAŘSKÁ SHOW

Pro zájemce organizujeme oblíbené kuchařské show, které jsou příležitostí ukázat hostům v omezeném čase přípravu některých jednoduchých jídel typických pro určitou kuchyni. Kuchař si zvolí recept a hostům ukáže, jak se jídlo profesionálním způsobem připravuje. Show je příjemným zpestřením rautu.

Kontaktujte nás

Poptáváte naše služby nebo chcete jen pozdravit?

Napište nám!