Svatby

Někdo se rád o organizaci svatby stará sám, pro někoho je to noční můra a někdo by potřeboval s pořádáním svatby trochu pomoci. Pokud patříte mezi poslední dva případy, rádi vám nabídneme pomocnou ruku.

Pokud si s organizací svatby vůbec nevíte rady nebo zkrátka nemáte pro kvalitní organizaci dostatek času a nejraději byste delegovali tyto starosti na někoho jiného, nabízíme vám kompletní svatbu na klíč. Vy si přesně řeknete jakou máte představu, přání, požadavky, omezení, atd. a my vám sestavíme několik modelů, ze kterých si poté budete moci vybrat. Cílem je, aby byla svatba zcela dle vašich představ a zároveň abyste s její organizací měli co nejméně práce.

Mezi zásadní stavební kameny úspěšné svatby patří bezesporu:

Místo pro svatbu

Pro svatbu máme na výběr z mnoha míst hodících se pro tuto slavnostní událost.

Dekorace a vybavení

Každý chce mít svatbu krásnou. K tomu patří i vkusné a především sladěné dekorace. Postaráme se vám o veškeré naaranžování od stolů, žídlí, přes jídelní vybavení až po drobnosti jako jsou různé ozdobné stuhy, květiny atd.

Catering

Nejvhodnější formou cateringu pro svatbu je bezesporu slavnostní banket. Připravíme vám pochutiny, na které jen tak nezapomente. Na výběr máme pokrmy ze světových kuchyní.Kontaktujte nás

Poptáváte naše služby nebo chcete jen pozdravit?

Prohlášení o zpracování osobních údajů